Продукція > AVX CORPORATION > UQCL2A1R0BAT2A\500
UQCL2A1R0BAT2A\500
UQCL2A1R0BAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1PF 200V 0402
на замовлення 1010 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1pF C0G 0402 .1pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A1R0BAT2A\500 UQCL2A1R0BAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 1PF 200V 0402
UQCL2A1R0BAT2A500 UQCL2A1R0BAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1pF C0G 0402 .1pF Tol
на замовлення 931 шт: