Продукція > AVX > UQCL2A1R2BAT2A500
UQCL2A1R2BAT2A500
UQCL2A1R2BAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.2pF C0G 0402 .1pF Tol
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A1R2BAT2A\500 UQCL2A1R2BAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 1.2PF 200V 0402
товару немає в наявності