Технічний опис UQCL2A1R2BAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.2pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції UQCL2A1R2BAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCL2A1R2BAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 1.2PF 200V 0402 |
товару немає в наявності |