Технічний опис UQCL2A1R5BAT2A\500 AVX Corporation
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.5pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції UQCL2A1R5BAT2A\500
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 1.5PF 200V 0402 |
на замовлення 838 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
UQCL2A1R5BAT2A500 | Виробник : AVX |
на замовлення 75 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |