Продукція > AVX CORPORATION > UQCL2A1R6CAT2A\500
UQCL2A1R6CAT2A\500
UQCL2A1R6CAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.6PF 200V 0402
на замовлення 551 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.6pF C0G 0402 .25pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A1R6CAT2A/500 UQCL2A1R6CAT2A/500 Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_AVX_UQ_Series_1019108-3165163.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.6pF C0G 0402 .25pF Tol
на замовлення 1137 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
UQCL2A1R6CAT2A/500 UQCL2A1R6CAT2A/500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1.6pF C0G 0402 .25pF Tol
на замовлення 280 шт:
на замовлення 995 шт:
UQCL2A1R6CAT2A\500 UQCL2A1R6CAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 1.6PF 200V 0402