Технічний опис UQCL2A200JAT2A\500 AVX Corporation
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 20pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції UQCL2A200JAT2A\500
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 20PF 200V 0402 |
на замовлення 527 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
UQCL2A200JAT2A/500 | Виробник : AVX |
на замовлення 960 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |