Технічний опис UQCL2A220JAT2A\500 AVX Corporation
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 22pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції UQCL2A220JAT2A\500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 22PF 200V 0402 |
на замовлення 7132 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
UQCL2A220JAT2A/500 | Виробник : AVX |
на замовлення 1000 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |