Технічний опис UQCL2A2R4BAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 2.4pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції UQCL2A2R4BAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCL2A2R4BAT2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX |
Description: CAP CER 2.4PF 200V 0402 |
товару немає в наявності |