Технічний опис UQCL2A3R3BAT2A\500 AVX Corporation
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 3.3pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції UQCL2A3R3BAT2A\500
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 3.3PF 200V 0402 |
на замовлення 1236 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
UQCL2A3R3BAT2A/500 | Виробник : AVX |
на замовлення 500 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |