Продукція > AVX CORPORATION > UQCL2A5R6CAT2A\500
UQCL2A5R6CAT2A\500
UQCL2A5R6CAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5.6PF 200V 0402
на замовлення 1982 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 5.6pF C0G 0402 .25pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A5R6CAT2A\500 UQCL2A5R6CAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 5.6PF 200V 0402
UQCL2A5R6CAT2A500 UQCL2A5R6CAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 5.6pF C0G 0402 .25pF Tol
на замовлення 670 шт: