Технічний опис UQCSVA180JAT2A\500 KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 18pF C0G 0603 5% Tol.
Інші пропозиції UQCSVA180JAT2A\500
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 18PF 250V 0603 |
товару немає в наявності |