Продукція > KYOCERA AVX > UQCSVA1R5BAT2A\500
UQCSVA1R5BAT2A\500
UQCSVA1R5BAT2A\500 KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5PF 250V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.5pF C0G 0603 .1pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA1R5BAT2A\500 UQCSVA1R5BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 1.5PF 250V 0603
товару немає в наявності
UQCSVA1R5BAT2A500 UQCSVA1R5BAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.5pF C0G 0603 .1pF Tol