Продукція > AVX > UQCSVA200JAT2A500
UQCSVA200JAT2A500
UQCSVA200JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 20pF C0G 0603 5% Tol
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA200JAT2A\500 UQCSVA200JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 20PF 250V 0603
товару немає в наявності