Продукція > AVX CORPORATION > UQCSVA300JAT2A\500
UQCSVA300JAT2A\500
UQCSVA300JAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 30PF 250V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 30pF C0G 0603 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA300JAT2A\500 UQCSVA300JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 30PF 250V 0603
товару немає в наявності
UQCSVA300JAT2A500 UQCSVA300JAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 30pF C0G 0603 5% Tol