Продукція > KYOCERA AVX > UQCSVA330JAT2A\500
UQCSVA330JAT2A\500
UQCSVA330JAT2A\500 KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 33PF 250V 0603
на замовлення 312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 33pF C0G 0603 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA330JAT2A\500 UQCSVA330JAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 33PF 250V 0603
товару немає в наявності
UQCSVA330JAT2A500 UQCSVA330JAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 33pF C0G 0603 5% Tol