Продукція > KYOCERA AVX > UQCSVA3R3BAT2A\500
UQCSVA3R3BAT2A\500
UQCSVA3R3BAT2A\500 KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3PF 250V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3.3pF C0G 0603 .1pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA3R3BAT2A\500 UQCSVA3R3BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 3.3PF 250V 0603
товару немає в наявності
UQCSVA3R3BAT2A500 UQCSVA3R3BAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3.3pF C0G 0603 .1pF Tol