Технічний опис UQCSVA470JAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 47pF C0G 0603 5% Tol.
Інші пропозиції UQCSVA470JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCSVA470JAT2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX |
Description: CAP CER 47PF 250V 0603 |
на замовлення 1070 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |