Технічний опис UQCSVA560JAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 56pF C0G 0603 5% Tol.
Інші пропозиції UQCSVA560JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCSVA560JAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 56PF 250V 0603 |
на замовлення 2290 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |