Продукція > AVX > UQCSVA680JAT2A/500
UQCSVA680JAT2A/500
UQCSVA680JAT2A/500 AVX
UQ_Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 68pF C0G 0603 5% Tol
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA680JAT2A\500 UQCSVA680JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 68PF 250V 0603
на замовлення 1170 шт: