Продукція > KYOCERA AVX > UQCSVA8R2CAT2A\500
UQCSVA8R2CAT2A\500
UQCSVA8R2CAT2A\500 KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 8.2PF 250V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 8.2 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 8.2PF 250V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 8.2 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA8R2CAT2A\500 UQCSVA8R2CAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 8.2PF 250V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: A
Part Status: Obsolete
Capacitance: 8.2 pF
товару немає в наявності
UQCSVA8R2CAT2A500 UQCSVA8R2CAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 8.2pF C0G 0603 .25pF Tol