Продукція > HI-LINK > URB2405YMD-15WR3
URB2405YMD-15WR3 HI-LINK
URB2405YMD-15WR3.html
Виробник: HI-LINK
Regulated DC/DC Converter, 15W, 3000mA, Vin 9?36V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 90% Replacement for: AM15CW-2405S-NZ URB2405YMD-15WR3 DC URB2405ymd-15wr3 HI
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 15W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2405YMD-15WR3 Виробник : RLT URB2405YMD-15WR3.html Regulated DC/DC Converter, 15W, 3000mA, Vin 9?36V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 88% Replacement for: AM15CW-2405S-NZ URB2405YMD-15WR3 DC URB2405ymd-15wr3
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
URB2405YMD-15WR3 URB2405YMD-15WR3 Виробник : Mornsun America, LLC URB2405YMD-15WR3.html Description: DC DC CONVERTER 5V 15W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV