URB2409LD-20WR3
URB2409LD-20WR3 Mornsun America, LLC
URB2409LD-20WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 9V 20W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 9V 20W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2409LD-20WR3 Виробник : Mornsun URB_LD-30WR3.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 9, Розм = 51,4 x 26,2 x 16,5 мм, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 86, Р, Вт = 20, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 2,22, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 50,... Група товару