Продукція > MORNSUN > URB2415LD-20WR3
URB2415LD-20WR3 Mornsun
URB_LD-30WR3.pdf
Виробник: Mornsun
DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 15, Розм = 51,4 x 26,2 x 16,5 мм, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 88, Р, Вт = 20, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 1,33, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 50,... Група товар
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.333A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції URB2415LD-20WR3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2415LD-20WR3 URB2415LD-20WR3 Виробник : Mornsun America, LLC URB2415LD-20WR3.html Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.333A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV