URB2415YMD-20WR3
URB2415YMD-20WR3 Mornsun America, LLC
URB2415YMD-20WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 1.33A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 1.33A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB2415YMD-20WR3 Виробник : Mornsun URB_YMD-20WR3.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Розм = 25,4 x 25,4 x 11,7 мм, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 91, Опис DC-DC перетворювач, Р, Вт = 20, Тексп, °C = -40...+105, Iвих1, А = 1,33, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 50, Ва