URB4805ZP-10WR3
URB4805ZP-10WR3 Mornsun America, LLC
URB4805ZP-10WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 312 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB4805ZP-10WR3 Виробник : MORNSUN - EOL URB4805ZP-10WR3.html Regulated DC/DC Converter, 10W, 2000mA, Vin 18?75V, Vout 5V, Viso 1500VDC, EFF 87% Replacement for: AM10TW-4805SZ URB4805ZP-10WR3 DC URB4805zp-10wr3