URB4824ZP-10WR3 Mornsun America
URB4824ZP-10WR3.html
Виробник: Mornsun America
URB4824ZP-10WR3
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 416mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 9.9 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
URB4824ZP-10WR3 URB4824ZP-10WR3 Виробник : Mornsun America, LLC URB4824ZP-10WR3.html Description: DC DC CONVERTER 24V 10W
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 416mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 9.9 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV