Продукція > CADDOCK ELECTRONICS INC. > USF340-200K-0.01%-5PPM
USF340-200K-0.01%-5PPM
USF340-200K-0.01%-5PPM Caddock Electronics Inc.
USF%20Type%2C%20200_300%20Series.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 200K OHM 0.01% 1/3W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.01%
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.075" W (19.05mm x 1.91mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.395" (10.04mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 kOhms
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CADDOCK - USF340-200K-0.01%-5PPM - RES, 200K, 0.33W, RADIAL, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial Leaded, Widerstandstechnologie: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 330mW, Widerstandstyp: Ultra Precision, Widerstand: 200kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Widerstandstoleranz: 0.01%, Temperaturkoeffizient: 5ppm/C, Produktlänge: 19.05mm, euEccn: NLR, Produktpalette: USF 300 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 300V, Produktdurchmesser: -, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.91mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
USF340-200K-0.01%-5PPM USF340-200K-0.01%-5PPM Виробник : CADDOCK 2805316.pdf Description: CADDOCK - USF340-200K-0.01%-5PPM - RES, 200K, 0.33W, RADIAL
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial Leaded
Widerstandstechnologie: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 330mW
Widerstandstyp: Ultra Precision
Widerstand: 200kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Widerstandstoleranz: 0.01%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 19.05mm
euEccn: NLR
Produktpalette: USF 300 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 300V
Produktdurchmesser: -
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.91mm