USP-150-15
USP-150-15 MEAN WELL USA Inc.
ULP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 2.65" W x 1.30" H (215.0mm x 67.4mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 295 VAC, 127 ~ 417 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 91.5%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 2.65" W x 1.30" H (215.0mm x 67.4mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 295 VAC, 127 ~ 417 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 91.5%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 10 A.
Інші пропозиції USP-150-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-150-15 USP-150-15 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=424#1 Switching Power Supplies 150W 15V 10A W/ PFC Function