USP-150-24
USP-150-24 MEAN WELL USA Inc.
ULP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 151W
Packaging: Box
Power (Watts): 151W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 2.65" W x 1.30" H (215.0mm x 67.4mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 295 VAC, 127 ~ 417 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 151W, Packaging: Box, Power (Watts): 151W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 2.65" W x 1.30" H (215.0mm x 67.4mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 295 VAC, 127 ~ 417 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6.3 A.
Інші пропозиції USP-150-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-150-24 USP-150-24 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007326942_1-2552167.pdf Switching Power Supplies 151.2W 24V 6.3A W/ PFC Function