USP-150-36
USP-150-36 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=424#1
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 151.2W 36V 4.2A W/ PFC Function
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції USP-150-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-150-36 USP-150-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ULP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 36V 151W