USP-225-15
USP-225-15 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=442#1
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 225W 15V 15A W/PFC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 225W, Packaging: Box, Power (Watts): 225W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 15 A.
Інші пропозиції USP-225-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-225-15 USP-225-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-225-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 225W
Packaging: Box
Power (Watts): 225W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 15 A