USP-225-24
USP-225-24 MeanWell
usp-225-specfdewrg34tgfre.pdf
Код товару: 42091
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 9,4 A
Pмакс., W: 225 W
Габарити: 202x101,5x38 mm
ККД і робоча температура: 85%, -20...60°C
Написати відгук
Інші пропозиції USP-225-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-225-24 USP-225-24 Виробник : MEAN WELL USP-225-spec.pdf AC/DC, 225W Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-225-24 USP-225-24 Виробник : MEAN WELL USP-225-spec.pdf AC/DC, 225W Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
USP-225-24 USP-225-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-225-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 226W
Packaging: Box
Power (Watts): 226W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 9.4 A
USP-225-24 USP-225-24 Виробник : MEAN WELL USP-225-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 24V 9.4A 225.6W Active PFC Function