USP-350-24
USP-350-24 MEAN WELL
USP-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 24V 14.6A 300W Active PFC Function
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W, Packaging: Box, Power (Watts): 300W (350W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 9.26" L x 4.00" W x 1.50" H (235.2mm x 101.5mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 12.5 A.
Інші пропозиції USP-350-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-350-24 USP-350-24 Виробник : MEAN WELL usp-350-spec.pdf AC/DC, 350W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 24V/14.6A, корпус 235.2х101.5х38 мм, -10...+65 C Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-350-24 USP-350-24 Виробник : MEAN WELL usp-350-spec.pdf AC/DC, 350W, Вход: 90-264VAC/127-370VDC, Выход: 24V/14.6A, корпус 235.2х101.5х38 мм, -10...+65 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
USP-350-24 USP-350-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W (350W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 9.26" L x 4.00" W x 1.50" H (235.2mm x 101.5mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 12.5 A