USP-350-48
USP-350-48 MEAN WELL
USP-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 48V 7.3A 300W Active PFC Function
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції USP-350-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-350-48 USP-350-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 300W