USP-500-48
USP-500-48 MEAN WELL
USP-500-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 48V 10.5A 408W Active PFC Function
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції USP-500-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
USP-500-48 USP-500-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. USP-500-SPEC.PDF Description: AC/DC CONVERTER 48V 408W