Продукція > NICHICON > UUG1V102MNQ1MS
UUG1V102MNQ1MS
UUG1V102MNQ1MS Nichicon
e-uug.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.15 A @ 10 kHz
на замовлення 375 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.15 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UUG1V102MNQ1MS UUG1V102MNQ1MS Виробник : Nichicon e-uug.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 405 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
UUG1V102MNQ1MS UUG1V102MNQ1MS Виробник : Nichicon e_uug-2399648.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 1000uF AEC-Q200