Продукція > NICHICON > UVK2A221MHD1TO
UVK2A221MHD1TO
UVK2A221MHD1TO Nichicon
e-uvk.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 550 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 825 mA @ 10 kHz
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 550 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 825 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UVK2A221MHD1TO UVK2A221MHD1TO Виробник : Nichicon e-uvk.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 424 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
UVK2A221MHD1TO UVK2A221MHD1TO Виробник : Nichicon e-uvk-1020738.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 100 Volts 20%