UWF1205S-3WR3
UWF1205S-3WR3 Mornsun America, LLC
UWF1205S-3WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER,3W,5VDC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 6814 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 220
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER,3W,5VDC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.