Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > UXB02070F4991AR100
UXB02070F4991AR100
UXB02070F4991AR100 Vishay / Beyschlag
uxa0204.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
Metal Film Resistors - Through Hole .25watt 4.99Kohm .05% 10ppm
на замовлення 453 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UXB 0207-10 0.05% R1 4K99, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.05%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -20°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 4.99 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -20°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.99 kOhms
на замовлення 979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.99 kOhms