V-15G-1C26-K
V-15G-1C26-K Omron Electronics
en-v.pdf
Виробник: Omron Electronics
Basic / Snap Action Switches PIN PLUNGER SPDT 15A
на замовлення 324 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 15A (AC), 100mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Round (Pin Plunger), Operating Force: 400gf, Ingress Protection: IP40, Release Force: 80gf, Pretravel: 0.047" (1.2mm), Differential Travel: 0.016" (0.4mm), Overtravel: 0.040" (1.0mm), Operating Position: 0.579" (14.7mm), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V-15G-1C26-K V-15G-1C26-K Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 1694268.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - V-15G-1C26-K - MICROSWITCH, PIN PLUNGER, SPDT 15A 250V
tariffCode: 85365005
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: Quick Connect
Mikroschalter-Betätiger: Pin Plunger
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom, max.: 15A
usEccn: EAR99
AC-Kontaktspannung, nom.: 250V
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 250V
Produktpalette: V Series
productTraceability: No
Betätigungskraft, max.: 400gf
Kontaktkonfiguration: SPDT
Mikroschaltertyp: Snap Action
directShipCharge: 25
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
V-15G-1C26-K V-15G-1C26-K Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div V_Series_Snap_Action%20Switch.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 15A (AC), 100mA (DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 400gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 80gf
Pretravel: 0.047" (1.2mm)
Differential Travel: 0.016" (0.4mm)
Overtravel: 0.040" (1.0mm)
Operating Position: 0.579" (14.7mm)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
на замовлення 664 шт:
Мінімальне замовлення: 2
V15G1C26K V15G1C26K Виробник : Omron v_1110.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 15A 250VAC 250VDC 372.85VA 3.92N Screw Mount Quick Connect
на замовлення 270 шт:
Мінімальне замовлення: 40