Продукція > LITTELFUSE > V100ZA3P Littelfuse Varistor
V100ZA3P Littelfuse Varistor
V100ZA3P Littelfuse Varistor
WA_07N0100k_LIT_0001.pdf
Виробник: LITTELFUSE
Код виробника: V100ZA3P RoHS Varistor voltage: 100V; operating voltage: 60VAC; 81VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; Max. energy 10/1000us - 5J Varistors
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 930 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V100ZA3P Littelfuse Varistor LITTELFUSE
Код виробника: V100ZA3P RoHS Varistor voltage: 100V; operating voltage: 60VAC; 81VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; Max. energy 10/1000us - 5J Varistors, кількість в упаковці: 1500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V100ZA3P Littelfuse Varistor Виробник : LITTELFUSE WA_07N0100k_LIT_0001.pdf Код виробника: V100ZA3P Varistor voltage: 100V; operating voltage: 60VAC; 81VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; Max. energy 10/1000us - 5J Varistors