Продукція > HARVATEK CORPORATION > V1081NB--20C000342U1930
V1081NB--20C000342U1930
V1081NB--20C000342U1930 Harvatek Corporation
V1081NB--20C000342U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Blue
Size / Dimension: 2.80mm L x 14.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 250mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.90mm
Wavelength - Peak: 464nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Irregular
на замовлення 1970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Blue, Size / Dimension: 2.80mm L x 14.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 250mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.1V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.90mm, Wavelength - Peak: 464nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Irregular.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Blue
Millicandela Rating: 250mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.90mm