V120MLA1210NT
V120MLA1210NT Littelfuse Inc.
littelfuse_varistor_mla_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 150V 125A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 125 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 165 V
Varistor Voltage (Min): 135 V
Varistor Voltage (Typ): 150 V
Maximum AC Volts: 107 V
Maximum DC Volts: 120 V
Capacitance @ Frequency: 70 pF @ 1 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 150V 125A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 125 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 2J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 165 V, Varistor Voltage (Min): 135 V, Varistor Voltage (Typ): 150 V, Maximum AC Volts: 107 V, Maximum DC Volts: 120 V, Capacitance @ Frequency: 70 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V120MLA1210NT V120MLA1210NT Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_varistor_mla_datasheet.pdf.pdf Description: VARISTOR 150V 125A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 125 A
Energy: 2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 165 V
Varistor Voltage (Min): 135 V
Varistor Voltage (Typ): 150 V
Maximum AC Volts: 107 V
Maximum DC Volts: 120 V