V23057A1A401
V23057A1A401 TE Connectivity
eng_ds_card_e_0222.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 6VDC 8A SPDT(28x10.4x10.8)mm THT
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 6V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 6VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 4 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 3 ms, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 3200VA.
Інші пропозиції V23057A1A401
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V23057A 1A401 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=Card_E&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 6V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 6VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 4 VDC