Продукція > VICOR > V24A24T300BG
V24A24T300BG
V24A24T300BG Vicor
ds_24vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 12.5A 300W Medical 9-Pin Brick
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 300W, Packaging: Bulk, Features: OVP, UVLO, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88.2%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції V24A24T300BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A24T300BG V24A24T300BG Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 300W
Packaging: Bulk
Features: OVP, UVLO
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88.2%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
V24A24T300BG V24A24T300BG Виробник : Vicor ds_24vin_maxi_family-3044821.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole T 183624 24v 12.5A