Продукція > LITTELFUSE > V250LA4P Littelfuse Varistor
V250LA4P Littelfuse Varistor
V250LA4P Littelfuse Varistor
WA_07N0390k_LIT_0001.pdf
Виробник: LITTELFUSE
Код виробника: V250LA4P RoHS Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 330VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; maximum energy: 10/1000us - 21J Varistors
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 1500 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V250LA4P Littelfuse Varistor LITTELFUSE
Код виробника: V250LA4P RoHS Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 330VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; maximum energy: 10/1000us - 21J Varistors, кількість в упаковці: 1500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V250LA4P Littelfuse Varistor Виробник : LITTELFUSE WA_07N0390k_LIT_0001.pdf Код виробника: V250LA4P Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 330VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; maximum energy: 10/1000us - 21J Varistors
Кількість Ціна