Продукція > V27 > V275LA40B
V275LA40B
LA%20Varistor%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V275LA40B
Description: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 140J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 453 V, Varistor Voltage (Min): 389 V, Varistor Voltage (Typ): 421 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 369 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції V275LA40B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V275LA40B V275LA40B Виробник : Littelfuse Inc. LA%20Varistor%20Series.pdf Description: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 140J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 453 V
Varistor Voltage (Min): 389 V
Varistor Voltage (Typ): 421 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 369 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz