Продукція > AVX > V2AF114A300Y2EDP
V2AF114A300Y2EDP
V2AF114A300Y2EDP AVX
TransFeedAuto-973811.pdf
Виробник: AVX
Varistors 10VAC 14VDC 0.1J 300pF 18.5 V 32V
на замовлення 770 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 18.5V 30A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 20.72 V, Varistor Voltage (Min): 16.28 V, Varistor Voltage (Typ): 18.5 V, Maximum AC Volts: 10 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V2AF114A300Y2EDP V2AF114A300Y2EDP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedAuto.pdf Description: VARISTOR 18.5V 30A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 20.72 V
Varistor Voltage (Min): 16.28 V
Varistor Voltage (Typ): 18.5 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 18.5 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V