Продукція > AVX > V2AF126C600Y2EDP
V2AF126C600Y2EDP
V2AF126C600Y2EDP AVX
TransFeedAuto-973811.pdf
Виробник: AVX
Varistors 18VAC 26VDC 0.3J 250 pF 34.5 V 60V
на замовлення 2642 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 34.5V 80A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 80 A, Energy: 0.3J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 37.95 V, Varistor Voltage (Min): 31.05 V, Varistor Voltage (Typ): 34.5 V, Maximum AC Volts: 18 V, Maximum DC Volts: 26 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V2AF126C600Y2EDP V2AF126C600Y2EDP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedAuto.pdf Description: VARISTOR 34.5V 80A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 80 A
Energy: 0.3J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 37.95 V
Varistor Voltage (Min): 31.05 V
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 80 A
Energy: 0.3J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V