Продукція > KYOCERA AVX > V2F114A300Y2EDP
V2F114A300Y2EDP
V2F114A300Y2EDP KYOCERA AVX
TransFeedGeneral.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS DEVICE TVS FEEDTHRU 32V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Technology: TVS with Feed Through Capacitor
Voltage - Clamping: 32V
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DEVICE TVS FEEDTHRU 32V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Applications: General Purpose, Technology: TVS with Feed Through Capacitor, Voltage - Clamping: 32V, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V2F114A300Y2EDP V2F114A300Y2EDP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedGeneral.pdf Description: TVS DEVICE TVS FEEDTHRU 32V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Voltage - Clamping: 32V
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
V2F114A300Y2EDP V2F114A300Y2EDP Виробник : AVX TransFeedGeneral-973809.pdf Varistors 10VAC 14VDC 0.10J 300pF 18.5 V 32V